Відкрити меню

Про компанію

Оцінювальна компанія – досвідчена компанія, в складі якої працюють фахівці з більш ніж 10-ти річним стажем за різними напрямами оцінки майна та нерухомості. Наші співробітники отримали великий досвід, проводячи свою діяльність в банківських установах, а також в ряді оціночних фірм, що дозволило нам досконально вивчити всю кон’юнктуру ринку, його особливості, а також специфіку співпраці з: нотаріусами, брокерами, ріелторами, страховими і банками. Ціна на наші послуги Вас приємно здивує так як ми, виконували оцінку величезної кількості об’єктів, різної спрямованості, набравши колосальний досвід і величезний кейс знань, що дозволяє робити для Вас оцінку нерухомості швидко, якісно і недорого! Напевно, багато хто з Вас зіштовхувалися з неприємною ситуацією, коли Вам затримували видачу готового звіту (висновку) про незалежну оцінку, посилаючись на незадовільну роботу сайту ФДМУ, тим самим відсторонюючись від відповідальності за покладені на себе зобов’язання перед Вами як замовником. Зі свого боку, ми гарантуємо зведення подібних ситуацій до мінімуму (а саме – неможливість зареєструвати звіт в «Єдиній базі звітів по оцінці»). Замовляючи документи «експертна оцінка майна» у нас, Ви Не зіткнеться з:
  • тяганиною паперів;
  • тимчасовими втратами;
  • зайвими витратами;
  • тривалим терміном очікування.
Замовте оцінку в оцінювальні компанії і Ви будете готові йти на підписання угоди в найкоротші терміни.

© 2019 Оцінювальна компанія · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Дизайн і підтримка: sait-v.top

ЗАМОВИТИ ОЦІНКУ ОНЛАЙН
Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами у зручний для Вас час! Увага! Поля із зірочками * – обов’язкові для заповнення!


Щоб успішно відправити файли, будь ласка перейменуйте їх в латиниці або поставте просто нумерацію 1,2,3 ... загальний розмір файлів не повинен перевищувати 25 МБ!